vet life cat struvite management natural 2kg


Pro vet life cat struvite management natural 2kg jsme našli více než 120 produktů. Udělejte radost svému pejskovi a pořiďte mu vet life cat struvite management natural 2kg za nejlepší nejlepší cenu na trhu.


Farmina Vet Life Struvite je kompletní dietetické krmivo pro kočky určené k potlačení recidivy struvitových urolitů a idiopatické cystitidy.

107.00 Kč

Farmina Vet Life Struvite je kompletní dietetické krmivo určené pro kočky jako podpora pro rozpouštění struvitových kamenů.

100.00 Kč

Farmina Vet Life Struvite Management je kompletní dietetické krmivo určené pro dospělé psy trpící krystaly v dolních močových cestách.

1 564.00 Kč

Farmina Vet Life Ultrahypo je kompletní krmivo určené pro všechny plemena koček včetně jedinců citlivých na potraviny. Může být také použito jako diagnostický nástroj (eliminační dieta). Doporučuje se také jako podpora v případě zánětlivých střevních více onemocnění (IBD) a také v případě opakujícího se zvracení. méně

444.00 Kč

Farmina Vet Life Diabetic je kompletní dietetické krmivo pro kočky určené ke kontrolovanému přísunu glukózy (Diabetes mellitus).

464.00 Kč

Farmina Vet Life Gastro-Intestinal je kompletní dietetické krmivo určené pro kočky jako podpora pro omezení akutních střevních resorpčních onemocnění. Díky zvýšené hladině elektrolytů a esenciálních nutričních látek je také určeno pro nutriční obnovu a rekonvalescenci.

410.00 Kč

Farmina Vet Life Neutered Female je kompletní krmivo určené pro kastrované kočky. 

372.00 Kč

Farmina Vet Life Neutered Male je kompletní krmivo určené pro kastrované kocoury. 

389.00 Kč

Farmina Vet Life Convalescence je kompletní krmivo určené pro dospělé psy jako podpora pro zotavení pomocí výživy.

372.00 Kč

Farmina Vet Life Growth je kompletní krmivo určené pro zdravá štěňata a pro jedince s poruchami růstu, s podporu imunitního systému.

356.00 Kč

Farmina Vet Life Hepatic je kompletní dietetické krmivo pro psy, určené pro podporu jaterních funkcí v případě chronické jaterní nedostatečnosti. Krmivo obsahuje snížené množství vysoce kvalitních proteinů a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin a vysoce více stravitelných sacharidů. méně

407.00 Kč

Farmina Vet Life Neutered 1-10kg je kompletní krmivo pro dospělé kastrované psy do hmotnosti 10kg, určené pro regulaci váhy a prevenci výskytu močových kamenů.

302.00 Kč

Farmina Vet Life Hepatic je kompletní dietetické krmivo pro kočky, určené pro podporu jaterních funkcí v případě chronické jaterní nedostatečnosti. Krmivo obsahuje snížené množství vysoce kvalitních bílkovin a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin a vysoce více stravitelných sacharidů. méně

1 697.00 Kč

Farmina Vet Life Obesity je kompletní dietetické krmivo pro kočky určené ke snížení nadměrné tělesné hmotnosti.

1 599.00 Kč

Farmina Vet Life Hairball je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které napomáhá snížit tvorbu trichobezoárů.

136.00 Kč

Farmina Vet Life Cardiac je kompletní dietetické krmivo pro kočky, určené pro podporu srdeční funkce v případě chronické srdeční nedostatečnosti. Krmivo obsahuje snížené množství sodíku a vyvážený poměr draslíku a sodíku.

97.00 Kč

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato je kompletní krmivo pro psy určené jako podpora v případě alergických reakcí na potravu. Doporučuje se také pro podporu správné funkce kůže a její součástí: oči, uši.

434.00 Kč

Farmina Vet Life Struvite je kompletní dietetické krmivo určené pro rozpouštění a snížení recidivy tvorby struvitových kamenů.

1 539.00 Kč

Farmina Vet Life Cardiac je kompletní dietetické krmivo pro psy, určené pro podporu srdeční funkce v případě chronické srdeční nedostatečnosti. Krmivo obsahuje snížené množství sodíku a vyvážený poměr draslíku a sodíku.

1 314.00 Kč

Farmina Vet Life Joint je kompletní dietetické krmivo pro dospělé psy určené jako podpora při onemocněních kloubů.

1 643.00 Kč

Farmina Vet Life Oxalate je kompletní dietetické krmivo pro dospělé psy určené pro podporu snížení urátových, oxalátových a cystinových močových kamenů. Je také určeno jako podpora jedinců s onemocněním ledvin ve vážném stádiu.

381.00 Kč

Farmina Vet Life Ultrahypo je kompletní krmivo pro psy určené pro předcházení výskytu alergií z potravin a atopií. Používá se také jako diagnostický nástroj (eliminační dieta).

480.00 Kč

Farmina Vet Life Renal je kompletní dietetické krmivo pro dospělé psy určené pro podporu renálních funkcí v případě chronické nebo dočasné renální insuficience.

382.00 Kč

Farmina Vet Life Gastro-Intestinal je kompletní dietetické krmivo určené pro psy jako podpora pro snížení poruch střevní absorpce, poruch trávení a exokrinní pankreatické nedostatečnosti. Je také určeno pro rekonvalesci psů, kteří podstoupili chirurgickou operaci zažívacího ústrojí.

1 750.00 Kč

Farmina Vet Life Neutered >10kg je kompletní krmivo pro dospělé kastrované psy nad 10kg hmotnosti, určené pro regulaci váhy a prevenci výskytu močových kamenů. 

1 346.00 Kč

Farmina Vet Life Hypoallergenic Egg & Rice je kompletní krmivo pro psy určené jako podpora v případě nežádoucích reakcí na potravu.

1 888.00 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní granulované superprémiové více krmivo pro dospělé psy všech plemen s jehněčím masem. méně

319.00 Kč

Vysoký obsah kvalitního masa z regionálních chovů Na 12 kg pytel Ibero NATURAL se spotřebuje více než 18 kg čerstvého masa  z iberského polodivokého prasete a jehněčí Hypoalergenní složení Neobsahuje žádnou surovinu s alergením potenciálem jako je hovězí maso, kuřecí více maso, pšenice, kukuřice, vajíčka, sója atd. Ani žádné vedlejší produkty živočišného či rostlinného původu. Bezlepkové - bez obilovin, pouze kvalitní hnědá rýže Hnědá rýže není průmyslově zpracovaná jako rýže bílá, tj. udržuje si více živin a vláknin usnadňujících zažívání  100 % přírodní bez umělých konzervantů, barviv, aromat a GMO surovin! Kvalitní regionální suroviny Ibero NATURAL používá pouze kvalitní regionální suroviny ze španělských farem – iberské vepřové, jehněčí, hnědá rýže, hrách, olivy,….viz složení Funkční složky navíc  Ibero NATURAL stejně jako další superprémiová krmiva obsahuje funkční složky jako jsou pivovarské kvasnice, rybí olej, MOS, FOS, Inulin, Glukosamin, Chondroitin, Yucca. Ibero NATURAL navíc... méně

239.00 Kč

Granulované krmivo vhodné pro všechny kočky trpící tvorbou ledvinových kamenů v močovém měchýři – struvitů.

469.00 Kč

Kompletní dietní výživa pro dospělé kočky se struvitovými poruchami.

147.00 Kč
>