Menu

KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas

4 409 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Pro nerozlučné přátele: užívejte s Klarfit Husky přívěsem pro psy společné cyklistické túry a výlety.Díky vnitřnímu prostoru o objemu 250 litrů a maximální... Celý popis

Informace o produktu KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas

Na níže uvedených eshopech se prodává KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas v akci?


4 409 Kč



Produkt KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas z kategorie Přívěsy na kola si můžete zakoupit například v internetovém obchodě ElectronicStar.cz za cenu 4 409 Kč.

Informace o KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas


Pro nerozlučné přátele: užívejte s Klarfit Husky přívěsem pro psy společné cyklistické túry a výlety.Díky vnitřnímu prostoru o objemu 250 litrů a maximální nosností 40 kg nabízí díky konceptu SmartSpace dostatek místa pro pohodlný transport menších až středně velkých psů. Je vyrobený z ocelového rámu lakovaného práškovou metodou a obalený je z obzvlášť odolným oxfordským plátnem, čímž je Váš čtyřnohý společník vždy perfektně chráněný. Přívěs je zpevněný speciálně pro transport psů a je vybavený protiskluzovou, voduodpuzující spodní stěnou z umělé hmoty a vzduchem plněnými 16" koly, které zaručují MaxComfort Riding- zážitek. Nainstalované vnitřní bezpečnostní prvky se starají o bezpečný pobyt během jízdy. Zavíratelné chlopně se síťkami proti mouchám na přední a zadní straně usnadňují nástup zvířete do přívěsu a zajišťují optimální větrání. Při špatném počasí se dá celá přední a zadní chlopeň kompletně uzavřít průsvitnou plachtou.Přívěs na kolo pro psy Klarfit Husky přesvědčuje velmi rychlým připojením: 75 cm dlouhá přívěsná oj lze díky nainstalované spojce rychle a jednoduše přimontovat k zadnímu kolu a zajistit jistícím popruhem. Pokud se přepravní vozík nepoužívá, je možné obě zadní kola kdykoliv odstranit pomocí aretace přítlačné páky a složit jej několika jednoduchými kroky.Pro bezpečnost na silnicích je přívěs vybavený i červeno-oranžovou výstražnou vlajkou, připevněnou na 150 cm dlouhé tyči, dále předními a zadními reflektory a dvěma zlatými odrazovými sklíčky. Obě kola jsou plněná vzduchem a dají se díky automobilovým ventilem nafoukat na každé čerpací stanici, aniž byste se zatěžovali pumpičkou.Přívěs je dodávaný v části smontovaném stavu. Konečnou montáž dokáže provést i méně zručná osoba do cca 10 minut.Prosím, mějte na vědomí, že na používání vlečky v dopravě musí ještě dozadu připevnit světla.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
4 409

Často kladené otázky k KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas


❓ Kolik stojí KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas?

Produkt KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas můžete zakoupit již od 4 409Kč v eshopu ElectronicStar.cz

❓ Kde koupit KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas?

Produkt KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas si můžete zakoupit například v eshopu ElectronicStar.cz

❓ Je KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají KLARFIT Husky, přívěs pro psa, za kolo, cca 250 l, 600D, Oxford Canvas skladem. Podívat se můžete třeba na eshop ElectronicStar.cz


Vyhledávejte další přívěsy na kola podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší přívěsy na kola.

Dále pro Vás máme fitness a sport sport cyklistika přívěsy na kola podle ceny


Hledáte další výrobky od značky klarfit?


Od značky klarfit máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od klarfit.