Menu

Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m

5 889 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Zahradní prolézačka se skluzavkou Plum® umožňuje dětem celoroční venkovní zábavu. Děti zde mohou šplhat, houpat se, viset hlavou dolů a pomocí hry tak zlepšovat svou koordinaci, obratnost a sílu. Geometrický design tvoří robustní... Celý popis

Informace o produktu Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m

Na níže uvedených eshopech se prodává Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m v akci?


5 889 Kč



Produkt Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m z kategorie Skluzavky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě MrakyHracek.cz za cenu 5 889 Kč.

Informace o Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m


Zahradní prolézačka se skluzavkou Plum® umožňuje dětem celoroční venkovní zábavu. Děti zde mohou šplhat, houpat se, viset hlavou dolů a pomocí hry tak zlepšovat svou koordinaci, obratnost a sílu. Geometrický design tvoří robustní základnu. Kovový rám je pozinkovaný a práškově lakovaný pro zvýšení ochrany proti korozi. Horolezecká prolézačka je vybavena dřevěnou plošinou a nebesky modrou skluzavkou o délce 1,2 m. Součástí balení jsou zemní kotvy, které je potřeba zabetonovat do země. Čas montáže 1 dospělé osoby cca 2 hodiny. Rozměry sestavené prolézačky: 160 x 220 x 74 cm Maximální hmotnost uživatele: 50 kg Rozměry balení: 120 x 42 x 24 cm Věk: 3+ Pouze pro venkovní použití pod dohledem dospělé osoby. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců – nebezpečí pádu.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
5 889

Často kladené otázky k Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m


❓ Kolik stojí Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m?

Produkt Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m můžete zakoupit již od 5 889Kč v eshopu MrakyHracek.cz

❓ Kde koupit Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m?

Produkt Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m si můžete zakoupit například v eshopu MrakyHracek.cz

❓ Je Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Plum prolézačka se skluzavkou o délce 1,2 m skladem. Podívat se můžete třeba na eshop MrakyHracek.cz


Vyhledávejte další skluzavky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší skluzavky.

Dále pro Vás máme hračky hračky na zahradu dětská hřiště a prolézačky skluzavky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky plum products ltd.?


Od značky plum products ltd. máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od plum products ltd..