Menu

Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g

360 Kč
360 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Jaké je složení CBD pamlsku pro psy? Pamlsky s CBD z největší části obsahují hlavně maso a masovou moučku (maso je totiž v psí stravě velmi důležité). Dále poté ovesné vločky, CBD pro psy, mořskou řasu, konopný olej a... Celý popis

Informace o produktu Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g

Na níže uvedených eshopech se prodává Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g v akci?


360 Kč
360 Kč



Produkt Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g z kategorie Pamlsky pro psy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě EcoRevolution.cz za cenu 360 Kč.

Informace o Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g


Jaké je složení CBD pamlsku pro psy?

Pamlsky s CBD z největší části obsahují hlavně maso a masovou moučku (maso je totiž v psí stravě velmi důležité). Dále poté ovesné vločky, CBD pro psy, mořskou řasu, konopný olej a česnek.

Ovesné vločky pomáhají zklidnit citlivé zažívání a jsou zdrojem důležitých vitamínů řady B, minerálů (např. vápník a fosfor) a vlákniny. CBD je s přirozeným obsahem 200 mg.

Mořská řasa podporuje imunitu a slouží jako přírodní antioxidant, má také poztivní vliv na zubní kámen a pach z tlamy. Obsažený česnek je v menším množství a má antibakteriální a antifugální (působí proti zárodkům plísní) účinky. Česnek také pomáhá proti střevním parazitům a dokonce dokáže odpuzovat i klíšťata. 

Složení: Masová moučka a králík (min 60 %),ovesné vločky, CBD, konopný olej, mořská řasa, kurkuma.

Účinky CBD na psy jsou dnes již velmi známé. 

Ve zkratce CBD účinkuje na:

  • psí epilepsii
  • příznivě působí na zklidnění psů
  • separační úzkost a psychiku
  • bolest
  • artrózu
  • zlepšuje zažívání
  • pomáhá proti příznakům psí alergie

Obecně CBD harmonizuje přirozené procesy v těle. Pokud tedy cokoliv v těle nefunguje, je dobré mu zkusit kanabinoidy podávat, a tím se ho snažit znovu zharmonizovat. CBD je přírodní přípravek a nemá téměř žádné vedlejší účinky. 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
360

Často kladené otázky k Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g


❓ Kolik stojí Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g?

Produkt Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g můžete zakoupit již od 360Kč v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Kde koupit Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g?

Produkt Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g si můžete zakoupit například v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Je Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Zelená Země CBD pamlsky pro psy, příchuť králík 200 g skladem. Podívat se můžete třeba na eshop EcoRevolution.cz


Vyhledávejte další pamlsky pro psy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší pamlsky pro psy.

Dále pro Vás máme chovatelské potřeby pro psy krmivo pro psy pamlsky pro psy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky zelená země?


Od značky zelená země máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od zelená země.